poštové schránky marbox košice, systém skupinových poštových schránok pre bytové domy, logo spoločnosti
Obstaranie inovatívnej a ekologickej technológie na povrchovú úpravu kovov nanášaním práškovej farby
s protikoróznou ochranoupoštové schránky marbox sú slovensky vyrobok
 | ilustračný obrázok poštových schránok

Spoločnosť MARBOX

Spoločnosť Marbox sa od svojho vzniku zameriava na výrobu a montáž poštových schránok pre bytové domy. S myšlienkou vyrábať jedinečné dvojstranné skupinové poštové schránky (doručovanie zásielok z vonkajšej strany objektu výber zvnútra)  prišiel ako prvý v Českoslovenku v roku 1992 Ing. Milan Martinásek st. (konateľ spoločnosti MARBOX,s.r.o). Nápad bol zapísaný na Úrade patentov a vynálezov  v Prahe pod číslom ….

Tento originálny nápad sa podarilo presadiť do praxe a dnes vyrábame niekoľko typov  poštových schránok MARBOX najvyššej kvality. V roku 2008 nám bol udelený certifikát kvality podľa  smernice STN EN ISO 9001:2001 renomovanou  nemeckou  spoločnosťou TUV SUD slovakia, čím sme potvrdili kvalitu nášho výrobného procesu. Pri spracovaní využívame najmodernejšie technológie CNC (presné pálenie laserom, ohýbanie na digitálnych ohraňovacích lisoch, odporové zváranie a iné ) čo nám spolu so zdokonaľovaním organizácie práce viedlo k rýchlemu napredovaniu pred konkurenciou. Pracujeme vo vlastných výrobných priestoroch. Neustále pracujeme na vývoji našich výrobkov. Našou  veľkou výhodou je flexibilita a rýchle prispôsobenie sa potrebám zákazníka.

Stále platí, že zabezpečujeme spokojnosť zákazníka dodaním produktu s vyššou úrovňou kvality ako ponúka konkurencia. Pri tom nezabúdame na zabezpečenie spoľahlivosti a servisu našich výrobkov.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru .

„ Je dobré mať originál “


Kolektív MARBOX.