poštové schránky marbox košice, systém skupinových poštových schránok pre bytové domy, logo spoločnosti
Obstaranie inovatívnej a ekologickej technológie na povrchovú úpravu kovov nanášaním práškovej farby
s protikoróznou ochranoupoštové schránky marbox sú slovensky vyrobok
 | ilustračný obrázok poštových schránok

Výhody našej ponuky

Veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, preto pre Vás zabezpečujeme výrobky a služby najvyšej kvality. Máme najdlhšie skúsenosti  na Slovensku s výrobou poštových skupinových schránok.(poštovými schránkami sa zaoberamé už od roku 1992).

Pre zákazníka sú výhodou krátke dodacie lehoty (10prac.dní)  až 24 farebných prevedení a ich kombinácie bez príplatku. Poskytujeme rýchly záručný a pozáručný servis .(nie je potrebné schránky demontovať a čakať 30 prac. dní ako keď si schránku kúpite v železiarstve alebo na internete). Na sklade držíme  kompletný sortiment všetkých náhradných dielov (aj pre typy poštových schránok ,ktoré už nevyrábame). Bezplatne zabezpečujeme technickú podporu a poradenstvo pri výbere a realizácií poštových schránok. Tiež návrh farebného dizajnu a rozloženia  poštových schránok. Pri každej objednávke kontrolujeme výšku umiestnenia doručovacích otvorov v súlade s normou STN EN 13 724 a poštovým poriadkom. Kvalitu výrobného procesu každoročne  overujeme auditmi vykonávanými  prestížnou certifikačnou spoločnosťou TUV SUD Slovakia-pobočka nemeckej  spoločnosti na Slovenku. Od roku 2007 vlastníme certifikát kvality STN EN ISO 9001:2000.

Poštové schránky precízne balíme a zabezpečujeme bezplatne dopravu pre územie celej SR v rámci pravidelných rozvozov.

V neposlednom rade myslíme na životné prostredie -poštové schránky vyrábame z kovových plne recyklovateľných materiálov a lakujeme ich ekologickými práškovými vypaľovacími farbami. Poštové schránky vyrábame na Slovenku s použitím kvalitných materiálov a dávame prácu ľuďom na Slovensku.

Ďakujeme za Vašu dlhoročnú priazeň.

Kolektív Marbox ,s.r.o.